Kariéra

Jsme jedničkou na trhu v prodeji a relizacích všech druhů oplocení. Kontinuálně rosteme již 13 let a stále neusínáme na vavřínech. Neustále zavádíme nové technologie ve výstavbě plotů a současně realizujeme stovky projektů ročně po celé republice.

Volné pozice: 1

Samostatná účetní

Pro naši provozovnu na Praze Východ – Herink, hledáme pracovníka na pozici samostatná účetní

Náplň práce

zodpovědnost za vedení mzdové agendy společnosti

vedení personalistiky (evidence pracovníků, pracovní smlouvy, zpracovávání přehledů a hlášení)

účtování bankovních výpisů

spolupráce s hlavní účetní a ekonomem firmy

Požadujeme

minimálně SŠ vzdělání

znalost podvojného účetnictví

znalost personální a mzdové problematiky

práce v programu Money S4 a Money S3

přátelské vystupování, komunikativnost

asertivitu, odolnost vůči stresu

smysl pro zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

zázemí dynamické společnosti

získání cenných zkušeností a praxí v oboru

další profesní postup

zaměření na cíle a výsledky

uplatňování svých zkušeností, nápadů a znalostí

zajímavé finanční ohodnocení

Místo výkonu práce

Praha východ (Herink)

Pro další informace nás kontaktujte na info@ceskeploty.cz