O nás

V roce 1994 vzniká zámečnická firma Přemysl Kubíček – PK KOVO, zaměřená na výrobu zahradních bran, branek a dalších drobných zámečnických prací.

Postupem času se firma rozvíjí a rozšiřuje své zaměření na oplocení všeho druhu. Vzniká tak firma pod názvem PLOTOVÉ STUDIO PP, se sídlem a vzorkovnou široké škály plotového sortimentu v Praze Nuslích. V roce 2005 otevírá firma svou další pobočku nad Vinným potokem, Praha 4 Michle, kde je již zákazníkům k dispozici veškerý materiál pro výstavbu oplocení k okamžitému odběru.

Vzhledem ke stále se rostoucí poptávce zákazníků, se již tento prostor stává nevyhovujícím a firma se stěhuje v roce 2008 do ulice Nad Vinným potokem, Praha 4, kde v areálu firmy MOTOVIA působí dodnes. Zde může nabídnout nepřebernou škálu materiálů, barev a typů oplocení, ve většině případů ihned k odběru.

V roce 2012 firma otevírá novou pobočku v Židněvsi u Mladé Boleslavi, kde jsme schopni nabídnout zákazníkům veškerý námi nabízený sortiment pro oplocení. Firma se snaží stále expandovat a vzrůstající poptávka nás nutí přestěhovat centrální sklad spolu s administrativní budovou do obce Herink na Praze východ. Zde tak vzniká centrální sklad a my jsme schopni uspokojit jak zákazníky přicházející na pobočky, tak internetové zákazníky a veškeré zboží v co nejkratším možném čase expandovat a dopravit k nim domů nebo na stavbu. V dubnu 2016 firma vzhledem k narůstající se poptávce otevírá další pobočku v Ostravě.